İŞ BAŞVURUSU
+90 850 840 71 777/24 Hizmet Garantisi
İstanbul Güvenlik Hizmeti

İstanbul Güvenlik & Özel Güvenlik Hizmetleri

İstanbul özel güvenlik şirketleri arasında yer alan AKL Vip Güvenlik firmamız, kurulduğu günden bu yana kurumsal alanda üst düzey güvenlik hizmetleri vermektedir. Günümüzde giderek artan güvenlik ihtiyacına uygun koşullarda profesyonel destek almak istediğinizde şirketimizi tercih edebilirsiniz. Geniş bir müşteri ağına sahip olan firmamız, sektörün önde gelen güvenlik şirketlerinden biri olarak gösterilir. Çeşitli alanlarda profesyonel koruma ihtiyaçlarınız için sertifikalı ve mesleğinde tecrübe sahibi güvenlik personelimizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel İstanbul Güvenlik Hizmetleri

Üst düzey seviyede güvenlik hizmetleri alabilmek için bu sektörde tecrübeli ve memnuniyet odaklı hizmet veren şirketleri tercih etmeniz gerekir. Güvenlik alanında kişi, mal ve alan koruma sektöründe fark yaratan çözümler üreten ekibimiz, mesleklerinde tecrübe sahibidir. Firmamız kurulduğu günden bu yana birbirinden farklı iş kollarına yönelik üst düzey güvenlik hizmetleri desteği sunmaktadır. Bütçe dostu fiyatlarla profesyonel güvenlik hizmetleri almak istediğinizde İstanbul özel güvenlik şirketleri arasında öne çıkan firmamızı tercih edebilirsiniz.

AKL Vip Güvenlik şirketimizin deneyimli güvenlik personeli, mesleki anlamda tüm sertifika ve becerilere sahiptir. Kurumsal bazda koruma ve güvenlik standartlarının en iyi seviyede tutulması için özel olarak yetiştirilirler. Bünyesinde 100’den fazla güvenlik personeli barındıran AKL Vip Güvenlik şirketimiz, İstanbul başta olmak üzere geniş bir hizmet alanında faaliyetlerine devam etmektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun koşullarda profesyonel güvenlik hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İstanbul Güvenlik Çözümleri

Hangi Güvenlik Çözümlerini Sunuyoruz?

Sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ekibimiz, güvenlik alanında ihtiyaç duyulan her durumda profesyonel destek sağlamaya devam etmektedir. Sertifikalı ve mesleki anlamda tecrübeli olan güvenlik ekibimizin sunduğu üst düzey güvenlik çözümleri arasında şunlar yer alır:

Geniş bir hizmet ağı sunan firmamızın bünyesinde her biri deneyimli ve sertifika sahibi güvenlik personeli görev almaktadır. İhtiyacınız olan her anda şirketimizden üst düzey güvenlik hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Özellikle alışveriş merkezi, okul ve site güvenliği konusundaki ihtiyaçlarınızda memnuniyet odaklı hizmet almak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Özel Güvenlik Sektöründe Kurumsal Kalitede Hizmet

Site güvenliği başta olmak üzere okul, hastane ya da farklı kuruluşların özel güvenlik ihtiyaçlarında kusursuz çözümler sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul özel güvenlik sektöründe deneyimli ve uzun yıllar boyunca profesyonel kalitede hizmet veren ekibimiz, bu alandaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Günümüzde site güvenlik hizmetlerinde de sertifikalı ve mesleki anlamda deneyimli olmanın yanı sıra kaliteli iletişim becerilerine sahip olmak da önemlidir.

Güvenlik şirketimizin bünyesinde çalışan tüm personel, sertifikalarını ve bu alandaki mesleki becerilerini eksiksiz biçimde tamamlamış güvenlikçilerden oluşur. Site güvenliği konusunda memnuniyet odaklı ve güler yüzlü hizmet veren personelimiz aynı zamanda sorumluluklarının bilincindedir. Site dışından gelebilecek her türlü unsuru göz önünde bulunduran ve yüksek sorumluluk bilinciyle faaliyetlerini sürdüren çalışanlarımız, uzun yıllar boyunca can ve mal güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur. Gönül rahatlığı ile toplu konutlarda oturmak ve aynı zamanda eşyalarınızın da güvenliğini sağlamak için profesyonel seviyede güvenlik hizmetleri almayı tercih edebilirsiniz.

Deneyimli ve Sertifikalı Güvenlik Personeli Kadrosu

AKL Vip Güvenlik şirketimiz, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana deneyimli ve başarılı güvenlik personeli ile yoluna devam etmektedir. Firmamızın sektörde bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de çalışanlarımızın kalitesidir. Yüksek sorumluluk bilinciyle hareket eden şirketimizin bünyesindeki güvenlik personelimizin özellikleri ve sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Güvenlik görevlisi olabilmek için gerekli tüm eğitimleri başarıyla tamamlamış, bu alanda gerekli sertifikalara sahiptir.
 • Güvenlik sektöründe mesleki anlamda tecrübe sahibidir.
 • Kurumsal güvenlik hizmetleri konusunda deneyimlidir.
 • Güler yüzlü hizmet anlayışını benimser.
 • İletişim becerileri gelişmiş ve insani ilişkileri yüksektir.
 • Silahlı ya da silahsız güvenlik konusunda gerekli sertifikaları bulunur.

Her biri alanında deneyimli güvenlik personelimizi, okul, alışveriş merkezi, hastane, iş yeri, iş merkezi ve daha pek çok farklı yerde görevlendirebilirsiniz. Güvenlik ihtiyaçlarınızı üst düzey seviyede tutabilmek için bu alanda profesyonel kalitede hizmetler sunmaya devam eden firmamızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul Güvenlik Personeli

7/24 Kesintisiz İletişim Avantajları

Şirketimizin deneyimli çalışanları ile 7/24 kesintisiz iletişim avantajı da sunulur. AKL Vip Güvenlik firmamızı tercih ederek gece ya da gündüz demeden 24 saat boyunca kesintisiz güvenlik hizmeti alabilirsiniz. Gece nöbetlerinde de güvenlilik seviyesini üst düzeye çıkartan ve sorumluluk bilinciyle hareket eden çalışanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Güvenlik eğitimlerini başarıyla tamamlayıp sertifika sahibi olan ekibimiz, aynı zamanda son teknoloji haberleşme ve güvenlik ekipmanlarını da kullanmaktadır. Bu sayede güvenlik personelinin hem kendi arasında hem de müşterilerimiz ile 7/24 kesintisiz iletişim halinde kalması sağlanabilmektedir.

Kurumsal Güvenlik Desteği

İstanbul güvenlik firmaları arasında yer alan şirketimiz kurulduğu ve güvenlik sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Hem alan güvenliği hem de kurumsal güvenlik hizmetleri konusunda standartların üzerinde hizmet sunan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bünyesinde 300’den fazla donanımlı ve tecrübeli güvenlik personeli ile profesyonel kalitede hizmet veren firmamızın kurumsal güvenlik desteği sunduğu alanlardan bazıları şunlardır:

 • Özel okulların güvenlik ihtiyaçları,
 • Özel hastanelerde güvenlik desteği,
 • Restoran ve benzeri ticari mekanlar için güvenlik hizmetleri,
 • Alışveriş merkezi (AVM) özel güvenlik desteği,
 • İş merkezleri ve plazalar için özel güvenlik hizmeti,
 • Organizasyon ve etkinlikler için özel güvenlik ihtiyaçları

Görüldüğü üzere kurumsal bazda özel güvenlik gereksinimi olan hemen hemen her yerde firmamızın profesyonel hizmetleri ile karşılaşabilirsiniz. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana özel güvenlik sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet sunmasıyla adından sık sık söz ettirmektedir. Siz de güvenlik ihtiyaçlarında deneyimli ve alanında uzman güvenlik personelinden destek almak istediğinizde AKL Vip Güvenlik şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Erişilebilir Fiyatlarla Kaliteli Güvenlik Hizmetleri  

Günümüzde özel güvenlik hizmetlerinin fiyatları, yapılan sözleşmelerdeki koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel güvenlik hizmetinin fiyatlarını belirleyen bazı önemli kriterler mevcuttur. Bu koşullara rağmen her zaman en uygun fiyatlarla profesyonel seviyede özel güvenlik hizmeti almak istediğinizde sektörün önde gelen markalarından biri olan AKL Vip Güvenlik firmamızı seçebilirsiniz. Özel güvenlik hizmetinin fiyat politikasını belirleyen faktörlerden bazıları şunlardır:

 • Özel güvenlik hizmetlerinin kapsamı,
 • Güvenlik hizmetinin devam edeceği sözleşme süresi,
 • Kaç kişilik güvenlik personelinin çalışma yapacağı,
 • Güvenlik hizmetinin yapılacağı yerin konumu,
 • Güvenlik hizmetinin seviyesi ve iş tanımı,
 • Güvenlik personelinin sertifikaları

Hizmet alacağınız süre ve güvenlik personelinin sahip olduğu silahlı/silahsız güvenlik sertifikası detayları, fiyatlar üzerinde belirleyici olabilmektedir. Vakit kaybetmeden profesyonel seviyede güvenlik hizmetlerinden yararlanmak için sektörde öne çıkan firmamızı tercih edebilirsiniz. İstanbul güvenlik şirketi arayışınızda kurumsal bazda memnuniyet odaklı güvenlik hizmetleri sunan AKL Vip Güvenlik firmamızdan destek alabilirsiniz. AKL VİP Güvenlik yalnızca İstanbul’da değil, farklı şehirlerde de faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için Ankara Güvenlik Hizmetleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.