İŞ BAŞVURUSU
+90 850 840 71 777/24 Hizmet Garantisi
Site Güvenliği Hizmetleri

Site Güvenliği Firmaları Arasında Parlayan Yıldız: AKL VIP Güvenlik

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan güvenlik hizmetlerinin başında ankara site güvenliği gelmektedir. Toplu konutların eskiye nazaran daha da yaygınlaşması, insanların çok daireli siteler içinde yaşamayı tercih etmesi ile birlikte bu alanlarda güvenlik açıklarını kapatmak da mecburiyet haline gelmeye başlamıştır. Herkesin kendini huzurlu ve güvende hissetmesi gereken yerler olan evlerin de bazı güvenlik ihtiyaçları olduğu unutulmamalıdır. Sadece eşya veya mal güvenliği değil aynı zamanda can güvenliğini de en üst düzeyde tutabilmek için profesyonel site güvenliğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sitelerde güvenlik hizmetlerine başvurulmasının pek çok sebebi bulunur. Sitede güvenli bir yaşam alanını tahsis etmek ve konforlu bir ortam yaratmak, aynı zamanda sitede yaşayanların hayat standardını da yükselten bir unsurdur. Bina ya da site güvenliği, siteye girip çıkan herkesin kimlik kontrolü yapılmasını gerektiren bir iş olduğu için deneyimli güvenlik personeli nezdinde gerçekleştirilmesi gereken eylemlerdir. Bu sebeple AKL Vip Güvenlik olarak site ve binalarda da profesyonel seviyede güvenlik hizmetleri verilmektedir.

AKL VIP Güvenlik’ten site güvenliği hizmeti almak için şimdi iletişime geçin: 0850 840 71 77

Site Güvenliği Nedir?

Deneyimli ve eğitimli özel güvenlik görevlileri tarafından yapılması gereken bir işlem olan site güvenliği, özellikle son yıllarda büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Son dönemde yaşanan hırsızlık, cinayet, adam yaralama, dolandırıcılık, gasp, taciz gibi olumsuz olaylar sebebiyle ne yazık ki insanlar güvenli yaşam alanlarına hasret kalmıştır. İşte bu tür olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek için toplu yaşam alanları olan sitelerde güvenliğin tahsis edilmesi için özel eğitilmiş personele ihtiyaç duyulmaktadır.

AKL Vip Güvenlik bünyesinde başarılı ve müşteri memnuniyeti odaklı sunulan hizmetlerden biri de profesyonel site güvenliği hizmetleridir. Siteye girip çıkan misafirlerin veya ziyaretçilerin kimlik kontrolünün yapılması, siteye paket servise gelen elemanların gerekli güvenlik prosedürlerinden geçmesi ve site sakinleri ile sağlıklı iletişimin kurulması için site güvenlik personeline ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hizmetleri deneyimli ve güvenilir ankara özel güvenlik şirketlerinden alırsanız çok daha konforlu ve kaliteli bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Deneyimli Site Özel Güvenlik Görevlisinin Görevleri

Profesyonel anlamda kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet veren özel güvenlik görevlilerinin site güvenliği hizmeti verirken de yerine getirmesi gereken bazı sorumlulukları vardır. Site özel güvenlik görevlisinin görevleri denilince akla ilk gelen site giriş ve çıkışlarında gerekli güvenlik önlemlerini almaktır. Ancak bunun yanında deneyimli güvenlik görevlilerine düşen çok sayıda sorumluluk vardır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Sitenin veya binanın tüm giriş çıkışları kontrol edilir.
 • İletişim kabiliyetleri ile site girişinde danışma rolü üstlenir.
 • Siteye giriş yapmak isteyen kişilerin kimlik kontrolü ve siteye giriş amaçları sorgulanır.
 • Misafir bekleyen kişilerle iletişime geçilir.
 • Paket servis hizmetlerinde gerekli kişilerle iletişime geçilerek güvenlik sorgulaması yapılır.
 • Site içindeki asayiş sağlanır.
 • Site sakinlerinin ve site yönetimine ait eşyaların güvenliği kontrol altında tutulur.
 • Site içi ve dışında 7/24 kameralı inceleme gerçekleştirilir.
 • Siteye giriş yapan araçların plaka kayıtları alınır, çıkış yapanların kayıtları tutulur.
 • Güvenlik hukukuna uykun koşullarda kameralı izleme ve kayıt yapılır.
 • Site sakinlerinin araçları tanınır ve yabancı araçların siteye giriş yapması engellenir.
 • Bina ve site çevresinde araçların uygunsuz park yapması engellenir.
 • Eğer yetkilendirilmişse siteye giriş yapacak araçlar veya kişiler dedektörle aranır.
 • Sitede yaşanan olumsuz durumlarda acilen kolluk kuvvetleri ile iletişime geçerek güvenlik sağlar.

Görüldüğü üzere site bekçiliği gibi bir durumun çok çok ötesinde bir görev ve sorumlulukları olan site özel güvenlik çalışanlarının profesyonel bir şekilde seçilmesi gerekir. Eğer yeterince deneyimi olmayan kişilerden site veya bina gibi toplu konutlar için özel güvenlik hizmetleri alınırsa çok ciddi problemlerle karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır.

Site güvenliği hizmetinin yanı sıra AKL VIP’in Ankara Güvenlik Hizmeti gibi bölgesel hizmetlerini incelemeyi de unutmayın!

Site Güvenliği Firması

Köklü ve Güvenilir Site Güvenlik Firması

Güvenilir özel güvenlik firmalarının da sahip olması gereken bazı kalite standartları mevcuttur. AKL Vip Güvenlik bünyesinde yetiştirilen ve görev yapan tüm özel güvenlik personeli profesyonel şekilde hizmet vermeye hazırdır. Güvenilir ve kaliteli bir yaşam standartları sunan site özel güvenlik personeline ulaşmak için köklü firmaları tercih etmeniz tavsiye edilir. AKL Vip Güvenlik bünyesinde profesyonel olarak sunulan hizmetler sadece site güvenliği standartları ile sınırlı kalmamaktadır. Herhangi bir konut veya sitede bölgenin etrafına güvenlik önlemleri uygulayan yüksek eğitimli personeller ile sunulan hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • Teknik güvenlik hizmetleri
 • CCTV sitemleri ağı ile 7/24 kameralı izleme
 • Elektronik güvenlik, siber güvenlik, bina ve tesis güvenliği
 • Geçiş kontrol sistemleri, site giriş ve çıkış kontrolleri
 • Güvenlik alarm sistemleri ve çözümleri
 • Yaşam alanı ve yangın koruması desteği

Sitelerin sadece içinde değiş dış ortam güvenliğini sağlamak için de kameralı sistemler kullanılmalıdır. AKL Vip Güvenlik bünyesinde CCTV sistemler, kullanım amacı ve yerine bağlı olarak toplu konutların ihtiyaçlarına uygun koşullarda farklı çözümler sunacak şekilde ayarlanabilmektedir. Site yönetiminin bu alanda doğru seçimi yapması sonucunda toplu konut içinde en ideal ve konforlu bir yaşam alanı oluşturulabilir. Bina ve site güvenliğinde kurumsal özel güvenlik hizmetleri alarak gönül rahatlığı ile yaşamınızı sürdürebilir, aile bireylerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

 

Toplu konutlarda profesyonel seviyede güvenlik hizmeti verilebilmesi için özel güvenlik şirketi tarafından öncelikle risk analiz yönetmeliğine uygun bir şekilde değerlendirme yapılmalıdır. Yasal haklar yüzünden doğabilecek problemlere karşı her alanda uzmanlaşmış ve gerekli kurumlar tarafından sertifikalandırılmış özel güvenlik personeline sahip olmak istiyorsanız AKL Vip Güvenlik bünyesindeki personelden destek alabilirsiniz. Toplu konutlarda üst düzey güvenlik hizmeti alabilmek için en doğru adreslerden birini tercih ederek yaşam alanınızdaki hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Güvenlik olay yönetimi ve korelasyon sistemi kullanan şirkette sitem bileşenleri üzerinde tutulan tüm kayıtlar, güvenlik ve yeri geldiğinde kanıt oluşturmak için kullanılır. Pek çok amaçla kullanılabilecek bu kayıtların hukuki koşullara uygun olarak tutulması ve incelenmesi de özel site güvenliği personelinin ve yönetiminin sorumluluğundadır. Site güvenliğinde ayrıca kalite standartlarına uygun bir şekilde tesis edilmiş alarm sistemleri de çok önemlidir. Bu yüzden alarm ihtiyaçlarında AKL Vip Güvenlik bünyesindeki profesyonel güvenlik uzmanlarından destek alınabilir.

Site Güvenliği

En Kaliteli Toplu Konut Güvenlik Hizmetleri için AKL VIP Güvenlik

Kurulduğu günden bu yana pek çok farklı alanda özel güvenlik hizmetleri sunan AKL Vip Güvenlik, sadece iş yerleri ve alış veriş merkezleri için değil aynı zamanda toplu konutlar için de kurumsal güvenlik desteği sağlamaktadır. Her bütçeye uygun koşullarda, sitelerin risk ve ihtiyaçlarına uygun koşullarda sağlanan bu tür güvenlik hizmetleri sayesinde can ve mal güvenlik seviyesi en üst düzeye çıkartılabilmektedir.

Online veri tabanlarının kullanıldı ve 7/24 güvenlik kameraları ile izlemelerin yapıldığı site güvenliğinde profesyonel adresleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Köklü geçmişi ile sektörde uzun yıllar boyunca memnuniyet odaklı hizmet sunan AKL Vip Güvenlik, site güvenliğinde deneyimli özel güvenlik personeline sahiptir. Sertifikalı tam ve iletişim kabiliyetleri yüksek güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyduğunuzda toplu konut güvenliği hizmetimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.