İŞ BAŞVURUSU
+90 850 840 71 777/24 Hizmet Garantisi

KURUMSAL HİZMETLERUzmanlığımız Deneyimimiz

            Herhangi bir Konut, Site, Çalışma Alanı, Ticari veya Endüstriyel bölgenin etrafına güvenlik önlemleri uygulayan yüksek eğitimli personelimiz vardır.

AKL VİP KORUMA VE GÜVENLİK’ le çalışma tercihinizin doğru bir seçim olduğunu kanıtlamak ANA AMACIMIZ‘ dır.

Hizmetlerimiz

Herhangi bir Konut Site Özel güvenlik, Çalışma Alanı Şantiye Özel Güvenlik Noktası, Ticari veya Endüstriyel Fabrika bölgenin etrafına Özel güvenlik önlemi uygulayan yüksek eğitimli personelimiz vardır.
 • null

  Teknik Güvenlik

  Yurt Güvenliği , Residans Güvenliği , Stadyum güvenliği , Hastane güvenliği , Yakın koruma ve vıp Güvenliği

 • null

  CCTV Sistemleri Ağı

  Enerji Güvenliği , Hava kara ve demir yolu Güvenliği , Metro Güvenliği , Bina ve tesis Güvenliği , Siber Güvenlik , Elektronic Güvenlik

 • null

  Değerli Eşya Transferi

  Site Güvenliği , Avm Güvenliği , Okul Güvenliği , Nakit ve kıymetli eşya taşımacılığı , İlk yardım ve kurtarma

 • null

  Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turizm ve seyehat Güvenliği , Organizasyon güvenliği , Deniz liman ve marina güvenliği , K9 köpekli güvenlik hizmeti ,

 • null

  ALARM SİSTEMLERİ

  Evde, okulda, hastanede, ofiste; Güvenlik ALARM Sistemlerine Nerede ihtiyacınız olursa olsun Tüm Güvenlik Çözümlerimizle Sizlerin Yanındayız.

 • null

  YAŞAM & YANGIN KORUMASI

  Kendinizi korumada yangının temel özelliklerini anlamak önemlidir. Yangın hızla yayılır, çoğu zaman telefon etmek ve kişisel eşyaları kurtarmak için vakit kalmaz. Sadece 2 ila 5 dakika arasında yaşamı tehdit eder hale gelebilir ve alevlerin arasında mahsur kalınabilir.

Hayatınızı kolaylaştıran güvenlik çözümleri sunmak.

EN UYGUN FİYATLAR

CCTV SİSTEMLERİ

CCTV SİSTEMLERİ VE ÖZEL GÜVENLİK
 • İşyeri, fabrika ve işletmelerde ürün kalitesi kontrolü,
 • Kaza ve tedbirsiz davranışların önlenmesi,
 • Kötü niyetli kişilerin tespiti,
 • Tiyatro, konferans salonu vb. alanlarda farklı yerlerden gösterim,
Dış ortam güvenliğini sağlama bulunmaktadır.Günümüzde CCTV çözümleri, gelişen teknolojiye paralel olarak kullanıcı ihtiyacına göre çeşitlenebilmektedir. CCTV sistemler, kullanım amacı ve yerine bağlı olarak işletmelerin ihtiyacına uygun farklı çözümler sunabilmektedir.

RİSK DEĞERLENDİRMESİ

RİSK DEĞERLENDİRMESİ
Risk analizi yönetmeliğine göre, İşveren; çalışma ortamının ve alışanların sağlık ve güvenliğini sağlama, sürdürme ve geliştirme amacı ile iş sağlığı ve güvenliği yönünden risk değerlendirmesi yapar veya yaptırır. Fakat risk analizi sonunda fark edilmeyen tehlikelerin belirlenmemesi halinde doğacak yasal haklar yüzünden alanında uzmanlaşmış, bakanlıkça belgelendirilen iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarına yaptırmaları işverenin yararınadır. İntersistem Belgelendirme olarak Risk Analizlerini alanında uzmanlaşan kadrosuyla RİSK DEĞERLENDİRMESİ yapmaktayız.

YAŞAM & YANGIN KORUMASI

YAŞAM VE YANGIN VE ÖZEL GÜVENLİK
Günümüz şartlarında Yangınlar gün geçerek artmaktadır. Örneğin :İstanbul’da Aralık 2008 ile Aralık 2012 arasında her yıl ortalama 5.000 konut yangını, 6.000 konut olarak kullanılmayan bina yangını, 1.500 araç yangını, 120 orman yangını çıkmıştır. Bu dönemde yangınlardaki artış oranı, yıllık ortalama % 2’dir.
Kendinizi korumada yangının temel özelliklerini anlamak önemlidir. Yangın hızla yayılır, çoğu zaman telefon etmek ve kişisel eşyaları kurtarmak için vakit kalmaz. Sadece 2 ila 5 dakika arasında yaşamı tehdit eder hale gelebilir ve alevlerin arasında mahsur kalınabilir.
İşte Tamda Bu Sonuçlar Doğmadan AKL VİP KORUMA VE GÜVENLİK SİZİNLE…

AĞ GÜVENLİĞİ

akl vip guvenlik, özel güvenlik, ankara özel güvenlik
Güvenlik Olay Yönetimi ve Korelasyon Sistemi 
Sistem bileşenleri üzerinde tutulan kayıtlar, sorun gidermek, güvenlik, kanıt oluşturmak ve uyum gibi birçok amaçla kullanılır. Tutulan kayıtların çeşidine bağlı olarak, kullanıcıların hangi sistemlere ne zaman eriştikleri, sistemlerin doluluk oranları, performans değerleri, veritabanlarında erişilen tablolar, yapılan değişiklikler gibi birçok bilginin toplanması ve kaydedilmesi mümkündür.

SİTE GÜVENLİĞİ

akl vip guvenlik, özel güvenlik, ankara özel güvenlik ,özel güvenlik şirketi

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SİTE KANUNUKanun Numarası : 5188 Kabul Tarihi : 10/6/2004 Yayımlandığı R.Gazete : Tarih : 26/6/2004 Sayı :25504

AKL VİP KORUMA VE GÜVENLİK OLARAK TÜM KANUNA UYGUN SİTE GÜVENLİĞİ SAĞLAMAKTAYIZ…

ALARM SİSTEMLERİ

ALARM SİSTEMLERİ ÖZEL GÜVENLİK
Evde, okulda, hastanede, ofiste; Güvenlik ALARM Sistemlerine Nerede ihtiyacınız olursa olsun Tüm Güvenlik Çözümlerimizle, Çözüm Ortaklığımız Ve Kriz Yönetimimiz İle Daima Sizlerin Habercisiyiz…
VİP KORUMA

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Ekibimize katılın ve kariyerinize profesyonellerle başlayın. Her zaman profesyonellerin, en iyilerin aramıza katılmasını isteriz.

UZAKTAN İZLEME MERKEZİ

Teknolojinin giderek arttığı güvenlik sektöründe, izleme ve alarm merkezleri güvenlik hizmetlerinin kritik bir parçası haline gelmektedir. Securitas, Uzaktan İzleme Merkezlerini sadece teknolojiyi değil güvenlik hizmetlerindeki insan faktörünü de kontrol edebilecek şekilde konumlandırmaktadır.

TAKVİM

Haziran 2024
PSÇPCCP
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930